¿Está funcionando 24 VCC?

Utilice parámetros técnicos únicos como (W – WATT), amper (A – AMPER) y voltaje (V – VOLT). Giriş voltajı, güç kaynağına sağlanan akımın türüdür (genellikle 230 V), çıkış voltajı ise güç kaynağı ile ışık kaynağının kendisi arasında akan akımı belirler. Elbette, bir güç kaynağının watt değeri, çıkış voltajından ve akımdan kaynaklanan voltajdır – voltaj düşüşü sorunlarını çözer ve süreçte kurulum maliyetlerinde tasarruf sağlar .

¿24vdc güç kaynağı nedir?

24V Güç kaynağı AC'yi DC'ye dönüştürebilir. Bazı cihazlar DC gerektirir, ancak yalnızca duvar yüzeyinden gelen klimaya erişimi vardır.

LED şeridin istenen aydınlatma etkisini elde etmek için, LED şeridin güç gereksinimleri tarafından belirlenen, uygun şekilde seçilmiş bir güç kaynağının sağlanması gereklidir. Güç kaynağı daha yüksek olabilir, asla daha düşük olamaz, örneğin 5 meterlik bir LED SMD 3528 300 LED şeridine güç sağlamak için – 24W (watt) (5 meter x 4,8W / m) gerekir, 30W 24V güç kaynağı seçilmelidir, veçilmelidir, veçilmelidir şerit LED SMD 5 5050 LED'e güç sağlamak için – ihtiyacınız olan 150W (vatios) (36 metros x 5 W/m) 7.2W 45V güç kaynağı seçilmelidir.

24vdc Güç kaynağını görüntüle

Güç kaynağı 24V CC çıkışlar 100W 4.16A (DC) darbe kontrollü, estabilizar, su geçirmez.

Si tiene un valor de protección IP67, este es un tamamen sızdırmazdır, da onu dış mekan kullanımı için su geçirmez hale getirir. Muhafazası mekanik hasara karşı dayanıklıdır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Maksimum 20 m 300 LED şerit veya 10 m 600 LED şerit yeterlidir. Dahili kablolar sayesinde güç kaynağının bağlanması kolay ve hızlıdır. Su birinin uzunluğu yaklaşık 15 cm'dir.

Fiyatlar için bize e-posta gönderin, stokta – yakında orden cilindro

Filtrenizi görmüyor musunuz?

Ürün Kategorileri için Üretici ile İletişime Geçin. OEM tarafından özel çıkış voltajları mevcuttur. Neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin. Farklı bir ülkeye gönderilen ürünleri görmek için teslimat adresinizi değiştirin. 2011 yılından bu yana müşterilerimize hizmet veren Geribildirim Uyum ve Kısıtlamalar için hemen bize ulaşın.

¿Bir LED şeridi bir güç kaynağına nasıl bağlanır?

Para evitar el uso de la batería, el LED debe estar encendido y apagado. Başlangıçta cesaretiniz kırılmasın, sadece zor görünüyor, ama hiç de değil. Hadi çalışalım.

1. Anahtar üzerinde yazıt LED'li bir konektör var. Bunu yapmak için, girişi LED şeridine dikkatlice lehimleyin.

çıkışları fişle bağlayın

2. Ardindan, FUENTE DE ALIMENTACIÓN Utilice un cable de alimentación seguro de 12 V CC para conectar el cable de alimentación.

kablo y fisler

3. Su şeyin doğru şekilde monte edildiğinden ve bağlandığından emin olun.

avantajları kolay kurulum

4. Anahtarı ait olduğu yere monte edin.

5 5 mm'lik bir matkap ucu kullanarak verici diyotun kapağına bir delik açın. Tam olarak bu çapa sahip olması çok önemlidir.

6. ¡Listo!

LED aydınlatma için devre şeması:

LED şeridi bağlarken voltajın eşit dağıldığından emin olun!

Seguridad y compatibilidad

Aşağıda, voltaj düşüşünü önlemek için LED şeridi nasıl bağlayacağınızı göstereceğiz.

Şeridin 5 m'den fazlasını bir sırayla seri olarak bağlarsak voltaj düşüşü meydana gelir. LED şeridin başlangıcı, sonundan çok daha parlak olacaktır.

bir tarafta kısıtlı

5 m'den uzun LED şerit ışıkları için, LED şeridin uçlarında ışık çıkışını sağlamak için gücü bölümün ortasına bağlamak en iyisidir.

ortada kısıtlı

Compartir:

Facebook
Twitter
Pinterest
Etiqueta LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Deje un comentario

Su dirección de correo electrónico no será publicada. Las areas obligatorias están marcadas como requeridas *

3 × uno =

En clave

Artículos Relacionados

Tipos de atenuadores

Tipos de atenuadores y sus aplicaciones ideales

Atenuadores universales Los atenuadores universales están diseñados para regular bombillas incandescentes, halógenas, LED regulables y CFL regulables. Garantizan una regulación completa en todo el rango, con

¿Qué es un controlador LED regulable?

Los controladores LED regulables le permiten ajustar el brillo de un artefacto de iluminación cambiando la corriente o el voltaje. Esto aumenta la esperanza de vida de

en English
X

Los productos más nuevos y populares en 2022

Todas sus respuestas están en el informe mensual de SANPU, 2022

Seleccionamos los artículos más populares de más de 1,000 artículos de nuestros clientes para ayudarlo a encontrar el producto ganador.

Solicite una cotización rápida

Nos comunicaremos con usted dentro de 1 día hábil, por favor preste atención al correo electrónico con el sufijo “@smpspower.com”.