¿DC güç kaynağı nedir?

Corriente continua

Hareketli bobin tipi besleme olarak da bilinen bir DC güç kaynağı, DC güç üretir. La cantidad de energía que se consume durante el proceso de limpieza es excesiva. Bir transformador, bir bobin grubu, gücü birincil bobinden ikincil bobine aktarır. Si utiliza AC o DC, el electrodoméstico debe estar encendido.

Para ello, utilice una fuente de alimentación eléctrica (DC) y una fuente de alimentación alterna (AC) y una fuente de alimentación alternativa. Öte yandan, doğrudan şebekeye bağlanan birçok cihazda küçük giriş voltajları (DC) and daha da küçük çıkış voltajı (AC) bulunur.

Tersi de tutar. Elektrik çıkışına veya akışına atıfta bulunduğunda, DC-AC olarak bilinir. Çıkış voltajı DC-AC'dir ve AC-DC değildir. AC, Alternatif Akım Akışı anlamına gelir.

Pek çok cihaz, özellikle saatler, AC çıkışlarına y bazı DC çıkışlarına sahiptir. Akım, büyük bir transformatörden akar y ardından DC çıkışına dönüştürülür. Bu dönüşüm, çok sayıda cihazı çalıştırması gerektiğinde gerçekleşir. Para ello, conecte 5 VCC a una corriente alterna de 12 V y luego conecte la corriente continua a 12 V CC. Bu, saatin çalışmaya devam etmesini istediğimizde çok sık gerçekleşmelidir.

Girişler denilince çoğu zaman DC girişler kullanılır. Ama aynı zamanda AC akışını sağlamak istediğinizde de olur. Bunlar DC girişleri olarak bilinir. Büyük transformatörden akan ve onu DC'ye dönüştüren AC'dir. İki adımlı bir işlemdir ve AC çıkışı AC-DC'dir. Bu yönteme güç transformatörü denir. Ayrıca, DC çıkışlarına bağlanması gereken birçok AC cihazı ve cihazı vardır.

Saatler söz konusu olduğunda, birçok kez AC, DC girişlerine bağlanır. Ancak, bu her zaman gerekli değildir. Genellikle küçük saatler AC girişlerini ve AC çıkışlarını sağlayabilir. Bu yöntem elektrik tüketimini önemli ölçüde azaltabilir. Ayrıca, transformatör olmadan çalışabilen birçok AC cihazı vardır. Bunlara doğrudan sürücüler denir. Ayrıca, bu AC cihazlarına doğrudan akım cihazları denir. Bunun nedeni, AC'nin doğrudan cihazlardan akmasıdır. DC cihazları, elektrik akışını sağlamak için bir transformatöre ihtiyaç duyanlardır.

DC veya Doğru Akım, çeşitli uygulamalarda kullanılan diğer bir elektrik enerjisi türüdür. Tüm AC-DC güç ürünleri, doğrudan içlerinde yerleşik doğrultuculara ve gerektiğinde voltaj derecelerini artırmak veya azaltmak için transformatörlere sahiptir. Redresörler, güç kaynaklarında Klima gücünü DC'ye çeviren parçalardır.

¿12V DC no es anlama geliyor?

12V, bir sayıdaki üç sayıdan ilkidir. Bu, cihazlarınızın çektiği para birimidir. El transformador eléctrico se puede conectar a una fuente de alimentación de 12 V.

¿Se puede utilizar 12V CC?

12V DC puede funcionar correctamente. Birincil kullanım, elektronik ekipmana energji sağlamaktır. Evinizdeki, ofisinizdeki, mağazanızdaki o fabrikanızdaki tüm cihazlara güç sağlamak için kullanılır.

¿Adaptador de 12 V CC?

Bu ürünün adını çevrimiçi mağazalarda o kitaplarda görmüş olabilirsiniz. Utilice un sistema fotovoltaico o un sistema fotovoltaico de 12 V CC para conectarlo a una fuente de alimentación CC.

DC neden evlerde kullanılmıyor?

Pek çok insan hala şu soruyu soruyor: DC neden evlerde kullanılıyor? Cevap basit: DC, doğru akım anlamına gelir. Güvenliği sağlamak için DC'dir. Evinizde AC gücüne ihtiyacınız varsa DC gücü yerine AC gücü kullanmalısınız. En yaygın seçenek elbette geleneksel yöntemdir: elektrik.

12V Güç Kaynağımız var

12V DC'ye ihtiyacınız varsa, dahili sigortalı 12V DC güç kaynakları olan ve sadece 50mA akımı kaldırabilen yüksek voltajlı 800 miliamper modellerini isteyebilirsiniz. Genellikle bilgisayarlar gibi endüstriyel uygulamalarda veya atölyenizde yedek güç kaynağı olarak kullanılırlar. Düşük voltajlı 12V AC modelleri daha yaygındır ve tek bir çıkışa sahiptir ve herhangi bir girişi buna takabilirsiniz. 220 miliamper versiyonu mevcut en düşük voltajdır ve en yaygın olarak ampul gibi cihazlarda kullanılır.

Tüm güç kaynaklarımızın her yerde çalışması garantilidir. Arabadan cep telefonuna, evden ahıra kadar çeşitli uygulamalarda test edildiler ve hepsi hatasız çalıştı. Ayrıca açık havada, denizde y yeraltında kullanım için test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ürünlerimizin çoğu, dış unsurlarla teması içeren herhangi bir riske karşı koruma için tamamen kapatılmıştır. Bir yeraltı güç kaynağına sahip olmak istemenizin birçok nedeni vardır ve bunlardan en önemlisi, işleri sessiz tutmak istemenizdir. Elektrik karmaşık olabilir ve kötü yapılmış bir toplama, çok tehlikeli olabilen yan ürünlerin zararlı sızmasına neden olabilir. Alabileceğiniz herhangi bir gürültü azaltma, gürültüyü minimalda tutmada büyük bir avantajdır. Bir topraklama iletkeni olmadan çalıştıramayacağınız için bir yeraltı beslemesinin kablolaması da bir güvenlik özelliğidir.

Ayrıca Avrupa'da ve hatta bazı uluslararası gönderilerde de üretim yapabiliyoruz. Sarf malzemelerimizin çoğu, iç mekanlarda ve ıslak yerlerde kullanım için test edilmiş ve onaylanmıştır ve daha sonra, ıslak kurulum anlamına gelse bilis, bunları 'dış mekan' kullanımı için de gönderebiliriz.

Eviniz, atölyeniz o kabininiz için iyi bir güç kaynağı arıyorsanız sitemize bakmalı ve seçiminizi seçimlerimizden yapmalısınız.

Compartir:

Facebook
Twitter
Pinterest
Etiqueta LinkedIn
Ena Leung

Ena Leung

Deje un comentario

Su dirección de correo electrónico no será publicada. Las areas obligatorias están marcadas como requeridas *

uno × 3 =

En clave

Artículos Relacionados

Tipos de atenuadores

Tipos de atenuadores y sus aplicaciones ideales

Atenuadores universales Los atenuadores universales están diseñados para regular bombillas incandescentes, halógenas, LED regulables y CFL regulables. Garantizan una regulación completa en todo el rango, con

¿Qué es un controlador LED regulable?

Los controladores LED regulables le permiten ajustar el brillo de un artefacto de iluminación cambiando la corriente o el voltaje. Esto aumenta la esperanza de vida de

en English
X

Los productos más nuevos y populares en 2022

Todas sus respuestas están en el informe mensual de SANPU, 2022

Seleccionamos los artículos más populares de más de 1,000 artículos de nuestros clientes para ayudarlo a encontrar el producto ganador.

Solicite una cotización rápida

Nos comunicaremos con usted dentro de 1 día hábil, por favor preste atención al correo electrónico con el sufijo “@smpspower.com”.